Hizmetlerimiz

Herkesin İngilizce öğrenme amacı farklı olabilir. Peki farklı amaçlara aynı yöntemle dil eğitimi vermek ne kadar doğru olabilir? Hizmet kalitesini arttırmak için kişiye özel hazırlanan programlar aracılığıyla her hastaya özel bir reçete tayin etmek istiyoruz.

Peki hangi hizmetleri sunuyorum?

  1. Okula Destek Eğitimleri: Özellikle korona virüsün eğitim-öğretimi aksattığı şu günlerde öğrencilerin ihtiyaçlarını belirleyip ona göre bir eğitim programı hazırlamayı amaçlıyorum. Ders başarılarını ve notlarını arttırmanın yanı sıra gündelik İngilizce eğitimi ile kolay, anlaşılır ve kalıcı bir öğrenmenin gerçekleşmesini umut ediyorum.
  2. LGS’ye Destek Eğitimleri: Liselere Geçiş Sınavına hazırlanan öğrencilerimim LGS sınavında başarılı olmaları ve kaliteli bir liseye gitme maratonlarında onlara yardımcı olmayı amaçlıyor ve bu yolda birlikte emin adımlarla ilerlemek istiyorum.
  3. 7/24 Soru Sorma Şansı: Özellikle telefon, tablet ve bilgisayar gibi iletişim araçları ve bazı uygulamalar aracılığı ile sınava yönelik çalışan öğrencilerin her an yanında olmayı amaçlıyorum. Uygun olan her anımda öğrencilerin çözemediği soruları çözmesine ve kalıcı öğrenmelerin sağlanmasını sağlamak istiyorum.
  4. Sınavlara Yönelik Eğitimler: Okulda yapılan Sınavlar, Hazırlık atlama, SAT, YÖS, YDS (Yabancı Dil Sınavı), TOEFL v.b sınavlara yönelik eğitim veriyorum.
  5. Spesifik Amaçlara Yönelik Eğitimler: Kimisi okul için, kimisi iş için, kimisi ise kişisel gelişim amacı ile İngilizce öğrenmek isteyebilir. Dil öğrenme amacınız ne olursa olsun amacınıza uygun şekilde eğitim alabilirsiniz.
  6. İş İngilizcesi: Bilgisayar ile uğraşan bir kimse ile sağlık sektöründe görev yapan bir kişinin aynı eğitimi almasına gerek yoktur. Özellikle alanınıza göre kelime seçimleri değişmektedir ve bu doğrultuda iletişim biçimleri de farklılık göstermektedir.
  7. Modern Yöntem ve Tekniklerin Kullanılması: Klasik ve demode yöntemlerin aksine öğrencinin merkeze alındığı, öğrencinin yaparak, yaşayarak öğrenmesini amaçladığım yöntem ve tekniklerle öğrenme serüveninize başlıyoruz.
  8. Online Eğitimler: Korona virüsün hayatın her tarafını olumsuz olarak etkilemesinden ötürü iletişimi en üst düzeyde tutabilmek için internet ve bilgisayar teknolojisinden üst düzeyde faydalanıyorum.
  9. Eğitim Koçluğu: Öğrenci olan ve sınava hazırlanan öğrencilerime eğitim koçluğu hizmetini ise ücretsiz olarak veriyorum.

Şanlıurfa İngilizce kursu hizmetleri

Toplist 25 Toplist Ekle