Hakkımda

Hakkımda

Kişisel bilgi ve tecrübelerimi paylaşmak için açtığım bu platform aracılığı ile hem İngilizce öğrenmek isteyenlere yardımcı bir platform kurmak hem de kişisel bilgi ve tecrübelerimi paylaşmak istediğim bir blog site kurmak istedim.

29 yaşında, eğitimle ilgili yenilikleri arayan ve uygulamaya çalışan, okumayı, araştırmayı ve keşfetmeyi seven, girişimci bir karakter ve İngilizce öğretmeniyim. Çalışma hayatım boyunca resmi kurumlarda ve özel sektörde çalışma imkanı buldum.

Bu blogu kurma amacım ve motivasyonum hayatına dokunabileceğim ve doğru bir şekilde yönlendirebileceğim bir avuç insana ulaşabilmekti. Okullardaki öğrencilerimden veya özel ders verdiğim öğrenci ve kişilerden aldığım dönütler amaçlarımı gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerlediğimi gösteriyor. Eğer bu bölümü okuyan sizlerde de en ufak bir pozitif etki bırakabildiysem ne mutlu.

Şanlıurfa İngilizce Özel Ders Platformu

ŞANLIURFA İNGİLİZCE ÖZEL DERS

Eğer sizler de yabancı dil öğrenme serüveninizde profesyonel bir desteğe, yönlendirmeye ihtiyaç duyarsanız ve Şanlıurfa’da özel ders almak isterseniz Anasayfa’da bulunan telefon numarası veya diğer iletişim araçları ile bizlere ulaşabilirsiniz. Şanlıurfa, Karaköprü’de ikamet ettiğim için Şanlıurfa merkezde yüzyüze özel ders, diğer özel durumlarda ise skype, zoom veya diğer iletişim araçları mümkün olabilir. Ayrıca iletişim formu aracılığı ile istek öneri ve şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplist 25 Toplist Ekle